Dlaczego my ?

                  

 Szukasz miejsca, w którym uzyskasz kompleksową obsługę w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznychna realizację swoich pomysłów czy też na rozwój swojej firmy? Dobrze trafiłeś!!! Dzięki naszemu niemal 10 letniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu dotacji unijnych wypracowaliśmy schemat kanału komunikacji z instytucjami wdrażającymi oraz pośredniczącymi w zakresie pozyskiwania oraz rozliczania wniosków.

Create & Business to również kreowanie wizerunku firmy w Internecie przy wykorzystaniu social media. Dbamy zarówno o stronę wizualną, jak i przekaz merytoryczny opracowywanych przez nas treści. Tworzymy je indywidualnie dla każdego Klienta, tak by zawsze były ciekawe, a zarazem niepowtarzalne. Dodatkowo oferujemy również tworzenie stron www i grafiki.

 

Poznaj nasze mocne strony:

                  

 

brainstorming icon 

Wiedza i doświadczenie

8 lat doświadczenia w pracy z funduszami unijnymi (w tym 6 lat pracy w Lokalnej Grupie Działania) i kilkadziesiąt napisanych, zrealizowanych i rozliczonych projektów (na ok. 10 mln zł.), pozwoliło nam nabyć praktyczne umiejętności w dziedzinie pozyskiwania dotacji unijnych.

 

global market icon 

Kompleksowość świadczonych usług

Praktykujemy kompleksowe podejście do Klienta:

  • analiza możliwości pozyskania dotacji na planowane inwestycje,

  • przygotowanie wniosku o dofinansowanie,

  • koordynacja operacji zgodnie z umową,

  • przygotowanie dokumentów do podpisania umowy,

  • rozliczenie dotacji.

 

market rising icon 

Skuteczność

Wysoka skuteczność pozyskiwania dotacji jest efektem wypracowanego przez nas 8 letniego doświadczenia i współpracy z rożnymi Instytucjach Zarządzającymi. Trzymamy się też jednej ważnej zasady: podejmujemy się pisania projektów, które mają realną szansę uzyskania dofinansowania. Rzetelnie przeprowadzona analiza sytuacji Klienta i jego pomysłu na projekt, oraz dobór optymalnego programu o dotację – to 30% sukcesu. Posiadamy dobrą orientację w specyfice działania zarówno przedsiębiorczości jak i sfery samorządowej. Wysoka jakość usług, a przy tym ich konkurencyjne ceny, to czynniki, dzięki którym możecie Państwo nam zaufać powierzając najtrudniejsze zadania.

  zegar.png

Dbamy o Twój czas

Czas to pieniądz – dbamy zarówno o czas Klienta jak i nasz czas. Staramy się maksymalnie odciążyć Klienta w czynnym udziale przy opracowaniu wniosku.

 

good idea icon 

Pomagamy rozwiązywć problemy

Nasi Klienci mają do nas zaufanie, ponieważ preferujemy „elastyczne” podejście do prowadzonych spraw, i często współpracujemy ponad zobowiązania wynikające z zawartej z Klientem umowy. Z doświadczenia wiemy, że zdarzają się sytuacje, których nie da się przewidzieć na etapie opracowywania wniosku. W sytuacjach podbramkowych zawsze szukamy najlepszych rozwiązań wspólnie z Klientem.

 

profile icon 

Nie naciągamy - darmowe doradztwo

Najważniejsze w naszej pracy jest zadowolenie Klienta z pozyskania dotacji dzięki współpracy z naszą firmą. Nie piszemy wniosków tylko po to by go napisać. Jeśli analiza sytuacji Klienta i pomysłu na projekt, nie wskazuje na realne szanse na pozyskanie dotacji - odpuszczamy. Pamiętaj: doradztwo w Naszej firmie jest bezpłatne!!!
Wypracowane ścieżki komunikacji z Instytucjami Oceniającymi

 

social sharing icon  

Wypracowane ścieżki komunikacji z Instytucjami Oceniającymi

Wieloletnie doświadczenie z funduszami unijnymi przyczyniło się do nawiązania mocnych relacji z Instytucjami Oceniającymi poszczególne programy dotacyjne, np. Urzędy Pracy, Lokalne Grupy Działania, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Marszałkowski

Jak pracujemy ?

               

Cenimy relacje jakie powstają z Klientami przy tworzeniu projektów i zawsze angażujemy się na 100% procent.

puzzle2.jpg

Gołkowice Dolne 219, 33-388 Gołkowice Dolne

Osoby do kontaktu:

Patrycja Pierzchała 506 116 773

Dorota Krajewska 504 734 223

NIP: 734-356-13-22

REGON: 364130812

KRS: 0000740858